Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Sherbimet > Planifikimi i Territorit

Planifikimi i Territorit

​​​Më poshtë do të gjeni listën e dokumentacionit për të aplikuar për leje ndërtimi, leje zhvillimi dhe punime me deklaratë paraprake si dhe faturat për arkëtim për secilin shërbim :

1 : Dokumentacioni i nevojshëm për aplikim​​

2 : Tarifat në Drejtorinë e Planifikimit dhe Zhvillimit të Territorit​

Eventet

<prill 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
272829303112
3456
7
e premte, prill 7, 2017
89
10111213141516
17181920212223
24252627282930
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ