Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Plani Vendor i Menaxhimit të Integruar të Mbetjeve, Bashkia Lushnje

Kategorite

Filtro:

Plani Vendor i Menaxhimit të Integruar të Mbetjeve, Bashkia Lushnje

​Plani i Manaxhimit të Integruar të Mbetjeve,Bashkia Lushnje

Plani Lokal i Manaxhimit të Integruar të Mbetjeve për Bashkinë Lushnje u përgatit nga administrata e Bashkisë Lushnje me mbështetjen teknike të Co-PLAN, Instituti për Zhvillimin e Habitatit dhe MetroPOLIS Shpk, në kuadër të projektit të nisur dhe financuar nga Sëiss Agency for Development and Cooperation SDC, implementuar nga Helvetas Albania dhe mbështetur nga programi Bashki të Forta.

Këtu mund të lexoni Planin e Menaxhimit​

Eventet

<dhjetor 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ