Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

​_________________________________________________

REPUBLIKA E SHQIPËRISË

BASHKIA LUSHNJE

                                      DREJTORIA E SHERBIMEVE PUBLIKE

 

                                                       DEGJESE PUBLIKE

                       PER HARTIMIN E PLANIT TE VEPRIMIT PER ZHURMAT

Në zbatim të ligjit Nr.9774 datë, 12.07.2007 "Për Vlerësimin dhe Administrimin E Zhurmës në Mjedis",ligjit Nr.10431, datë 09.06.2011 :Për Mrojtjen e Mjedisit", udhëzimit Nr.1 datë 19.02.2018 "Për miratimin e Kërkesave Minimale  Për Hartimin e Planeve të Veprimit për Zhurmat", Bashkia Lushnje ka vendosur të organizojë dëgjesën publike ditën e enjte, datë 11.04.2019, në ambientet e Sallës së Këshillit Bashkiak Lushnje, ora 12:30.

Të gjithë të interesuarit janë të ftuar te marrin pjesë për tu informuar dhe për të diskutuar mbi Hartimin e Planit të Veprimit për Zhurmat.

Prezenca juaj do të na nderonte.

Jeni të mirëpritur!

 

Eventet

<prill 2020>
HënMarMërEnjPreShtDie
303112345
6
7
e martë, prill 7, 2020
89101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910

Se shpejti


Buletini Informativ