Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim

Kategorite

Filtro:

Njoftim

Vendim i Kryetarit te Bashkise Lushnje Nr 32 Date 19.03.2021 "Per perdorimin dhe afishimin e cdo materiali per propagande zgjedhore"


Eventet

<prill 2021>
HënMarMërEnjPreShtDie
2930311234
56
7
e mërkurë, prill 7, 2021
891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Se shpejti


Buletini Informativ