Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Lajmet > Njoftim për dëgjesë publike për PDV

Kategorite

Filtro:

Njoftim për dëgjesë publike për PDV

​​

LUSHNJE

Ju njoftojmë se mbështetur në Ligjin nr.107 datë 31.07.2014”Për Planifikimin dhe Zhvillimin e Territorit”, në VKM nr.408 Datë 13.05.2015, I ndryshuar, si dhe në Planin e Pergjithshëm Vendor Lushnje, Bashkia Lushnje në datë 15/07/2019,ora 12;00 ne lokalin e Z.Lirim Çela,  zhvillon dëgjesën publike për hartimin e“Planit të Detajuar Vendor” për njësinë 1/129 në lagjien “18 Tetori”.Mirëpresim praninë tuaj në këtë takim për të na dhënë propozime në lidhje me këtë studim.

                 Ju faleminderit!


KRYETARI

Fatos Tushe

Eventet

<dhjetor 2019>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ