Accesso




Skip Navigation Links > Kreu > Keshilli > Komisionet

Komisionet

 

KOMISIONET   E   PERHERSHME   TE  KESHILLIT   BASHKIAK

MANDATI (2011-2015)

 

1-      Komisioni i ekonomise finances buxhet dhe problemeve sociale:

- Servet  Sula (Kryetar)                            - Lindita Buxheli (Sekretare)

- Krenar Turku  (N/Kryetar)                     - Bujar Cela

- Nevila   Bami                                         - Panorea Veliu

- Denis  Gova

 

2-      Komisioni i Urbanistikes dhe Sherbimeve Publike:

- Albert Divjaka  (Kryetar)                     - Nertila  Nushi  (Sekretare)

- Bledar  Cela      (N/Kryetar)                 - Ylli Myftiu

- Xheladin Isufi                                       - Irma Kembora

- Osman Shehu          

 

3-      Komisioni Juridik, Rendit dhe Situatave emergjente:

- Rudina  Jupe  (Kryetare)                       - Gentian Cela  (Sekretar)

- Ferdinand Gjermeni (N/Kryetar)           - Dervish Myftari

- Albens Bani                    

 

4-      Komisioni i Arsim-Kultures, Sportit dhe Mjedisit:

- Irma Kembora (Kryetare)                     - Alfred Marku (Sekretar)

- Blerim Korreshi (N/Kryetar)                - Amarild Shurdhi

- Ferit  Milanj                                          - Marjus Myzeqari

- Shpetim Axhani

 

5-      Komisioni i marredhenieve me jashte:

- Agim Xhindoli (Kryetar)                  - Ardian Sheme (Sekretar)

- Vladimir Malo  (N/Kryetar)             - Florenc Ahmetaj

- Shefqet Ahmetaj

 

6-      Komisioni i Kontroll-Revizionit te Brendshem:

- Nevila Bami (Kryetare)                   - Mirela Lipe (Sekretare)

- Lidita Buxheli (N/Kryetare)            - Ardita  Gjyla

- Gert  Rista

 

7-      Komisioni i Mandateve dhe I Rregullores se Keshillit Bashkiak:

- Panorea Veliu     (Kryetare)            - Nertila Nushi (Sekretare)

- Rudina Jupe      (N/Kryetare)          - Shpetim Axhani

- Ylli   Myftiu                                    - Ardita  Gjyla

- Shefqet Ahmetaj ​

Eventet

<mars 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456
7
e premte, prill 7, 2017
89

Se shpejti


Buletini Informativ