Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Kalendari i Dëgjesave Publike

Kalendari i Dëgjesave Publike

​​​Këtu do të gjeni kalendarin e Dëgjesave Publike që do të zhvillohen për Rishikimin  e Planit Vendor të Bashkisë Lushnje :

1. Datë 20.03.2019, ora 13:00 në Sallën e Këshillit Bashkiak Lushnje

Proçes-Verbal i mbajtur për Dëgjesën Publike të zhvilluar më datë 20.03.2019, ora 13:00 në Sallën e Këshillit Bashkiak Lushnje​​

2. Datë 11.04.2019, ora 12:30 në Sallën e Këshillit Bashkiak Lushnje

3. Kalendari i Dëgjesave Publike në kuadër të Projekt Buxhetit të Bashkisë Lushnje pë​r vitin 2019

4. Datë 27.01.2022,ora 10:00 në ambientet e Muzeut Historik “Mbi Programin e Trasparencës së Bashkisë Lushnje”.

5. Datë 28.01.2022 ora 11:00, në ambientet e Muzeut Historik
“Mbi miratimin e kritereve dhe procedurave të zgjedhjes së anëtarëve të këshillit vendor rinor dhe mënyrës së organizimit dhe funksionimit të tij.

a. Kalendari i Dëgjesave Publike për vitin 2020

b.  Kalendari i Dëgje​save Publike pë​r vitin 2021​​


Eventet

<korrik 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Se shpejti


Buletini Informativ