Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Administrata > Zevendes Kryetare

Zevendes Kryetare

​​​​Zv. Kryetar për zhvillimin Ekonomik 

Znj. Teuta Korreshi  


Zv. Kryetar për Kulturën, Artin, Sportin dhe Shërbimet Njerëzore 

Z. Gentian Nushi


Eventet

<mars 2017>
HënMarMërEnjPreShtDie
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456
7
e premte, prill 7, 2017
89

Se shpejti


Buletini Informativ