Accesso
Skip Navigation Links > Kreu > Bashkia > Administrata > Drejtoritë

Drejtoritë

​​​Drejtoritë e Bashkisë Lushnjë janë :

 

 • KABINETI I KRYETARIT
 • SEKRETARI I KËSHILLIT BASHKIAK
 • ZYRA E AUDITIT TË BRENDSHËM
 • DREJTORIA E PËRGJITHSHME E ZHVILLIMIT URBAN DHE RURAL

 1. PLANIFIKIMI I ZHVILLIMIT RURAL
   
 • DREJTORIA E PLANIFIKIMIT DHE KONTROLLIT TË TERRITORIT
 • DREJTORIA E PËRGJITHSHME E SHERBIMEVE PUBLIKE DHE SOCIALE

              1.DREJTORIA SHERBIMEVE PUBLIKE

              2.SHERBIMI SOCIAL

 • DREJTORIA PERGJITHSHME E MENAXHIMIT FINANCIAR DH ETE ARDHURAVE

             1. DREJTORIA E SHERBIMEVE FINANCIARE

             2. DREJTORIA E TË ARDHURAVE VENDORE

             3. DREJTORIA E POLITIKAVE TË ZHVILLIMIT EKONOMIK VENDOR DHE INTEGRIMIT

 • DREJTORIA E PERGJITHSHME MBËSHTETËSE

       1. DREJTORIA JURIDIKE

       2. DREJTORIA BURIMEVE NJËRËZORE
   

             3. DREJTORIA E MARRËDHËNIEVE ME PUBLIKUN DHE TEKNOLOGJINE ​
Eventet

<maj 2022>
HënMarMërEnjPreShtDie
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Se shpejti


Buletini Informativ